אודותינו

חברת OPA-GLOBAL מביאה ידע וניסיון רב בניהול אופרציות ותוכניות עבודה בסביבה מאתגרת ודינמית. על בסיס ניסיון זה פיתחנו מודלים פשוטים וכלי עבודה ישימים המאפשרים ליישם במהירות תהליכי התייעלות וצמיחה בחברות וארגונים ללא צורך בהשקעות כבדות, צוותי עבודה יעודים וכלים יקרים.

 

אנחנו מבצעים הערכת מצב מקיפה ומקצועית של העסק, בוחנים את האתגרים העומדים בפניו ומציעים תוכנית פעולה המאפשרת לראות תוצאות מעשיות בזמן קצר.

נשמח להעמיד לרשותכם את הידע והניסיון העשיר שלנו, ללוות אתכם בישום והטמעת תהליכי השיפור ולהוביל אתכם בבטחה להשגת היעדים שהגדרתם.

 

עוז משלב מיומנויות של חשיבה אסטרטגית לטווח ארוך ביחד עם מיקוד במשימה, תכנון פרטני וביצוע מדויק ומבוקר. כל זאת לצד גיבוש צוות מנהלים ועובדים המחובר לחזון החברה ורואה במתן שירות הזדמנות ושליחות.

 

 

"אני מאמין כי טיפוח ההון האנושי ושיפור חווית הלקוח הולכים יד ביד עם צמיחת העסק וגידול בהכנסות"

_ART8058_1_lr.jpg

חברת OPA-GLOBAL הוקמה ומנוהלת על ידי עוז פלג אשר שימש שלושה עשורים בתפקידי ניהול בכירים, בחברות ישראליות וגלובליות. לעוז ניסיון רב בניהול אופרציות מורכבות הפועלות סביב השעון, בנייה ויישום תוכניות עבודה והובלת פרויקטים גדולים ומורכבים.

בין תפקידיו השונים היה חבר הנהלה ודירקטור והיה אחראי על מאות עובדים ברחבי העולם. מתוך כך, היה שותף לבניית חזון חברה, יעדים ומטרות, תרגומם לתוכנית עבודה, תכנון תקציבים, הקצאת משאבים והובלת הצוותים להצלחה.

ממליצים 

1/8